Potrzebujesz strony internetowej?

W dzisiejszych czasach firmowa strona internetowa to podstawa dla każdego, kto prowadzi własny biznes – nie tylko biznes online. Nawet działając stacjonarnie stronę internetową możesz wykorzystać w celu zwiększenia sprzedaży, promowania swoich usług, czy zbudowania wiarygodnego wizerunku wśród potencjalnych Klientów. Dobra strona internetowa to wbrew pozorom nie koszt, a inwestycja. Po analizie Twojego biznesu i branży, w której działasz stworzę dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, która będzie wizytówką Twojej firmy.

Co wyróżnia zrobione przeze mnie strony WWW?

Nowoczesny design

__________

Każda moja strona jest nowoczesna i zgodna z aktualnymi trendami. Korzystam z nowoczesnych szablonów z formularzami, boxami, sliderami i wtyczkami społecznościowymi.

Unikalność

__________

Twoja strona będzie unikatowa i wyróżniająca się na tle konkurencji. Każdy projekt strony dostosowuję do branży i indywidualnych potrzeb Klienta.

Responsywność

__________

Tworzę wyłącznie strony RWD, dzięki czemu na każdym ekranie działają i wyświetlają się prawidłowo. Możemy również zróżnicować wygląd strony dla komputerów i smartfonów.

CMS WordPress

__________

Specjalizuję się w tworzeniu stron WWW opartych na CMS WordPress – najpopularniejszym na świecie systemie edycji treści – 78,8% wszystkich stron internetowych na świecie zbudowano właśnie na WordPressie.

Łatwa edycja strona

__________

Po wdrożeniu będziesz mógł sam zarządzać swoją stroną za pomocą panelu administratora – w łatwy sposób będziesz mógł samodzielnie zmieniać teksty, edytować menu, czy aktualizować galerię zdjęć. Przekażę Ci wszystkie niezbędne dostępy.

Formalnośći

__________

Hosting, Domena, Certyfikat SSL – są to usługi płatne. W mojej ofercie to wszystko dostaniesz  za darmo przez okres pierwszych dwunastu miesięcy. Nie tylko znajdę odpowiednią domenę i hosting, ale też załatwię wszystkie formalności za Ciebie.

Współpracując ze mną otrzymasz:

 • Perfekcyjny projekt strony dopasowany do Twojej branży i klientów
 • Zaawansowane narzędzie marketingowe dla Twojego biznesu
 • Intuicyjną architekturę strony opracowaną na podstawie Customer Journey research
 • Bezpieczeństwo danych, certyfikat SSL i zgodność z przepisami o ochronie danych osobowych
 • Prosty w obsłudze panel zarządzania treścią
 • Możliwość dalszej rozbudowy strony i tworzenia podstron
 • Optymalizację SEO pod kątem Google
 • Rejestrację w Google

Dlaczego ja?

Doradzę

Po ustaleniu z Tobą profilu Twojej firmy, konkurencji i Klientów, zaplanuję nie tylko wygląd profesjonalnej strony internetowej, ale także działania mające na celu lokalne wypromowanie Twojego biznesu w Internecie.

Zaprojektuję

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży internetowej doskonale znam jej mechanizmy i zasady według jakich funkcjonuje. Wiem, jak zaprojektować stronę internetową, by stała się wizytówką Twojej firmy.

Zrealizuję

Stworzę dla Ciebie profesjonalną, firmową stronę internetową na platformie WordPress dostosowaną do Twoich potrzeb. WordPress to prosty system CMS znakomicie sprawdzający się do obsługi stron firmowych.

Zrealizowane projekty:

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Krok 1 - Omówienie projektu

Spotykamy się na mini warsztatach – na żywo lub telefonicznie – i po prostu rozmawiamy. Muszę poznać branżę, w której pracujesz oraz Twoje potrzeby. Porozmawiamy o tym, czym zajmuje się Twoja firma, jak działa prowadzony przez Ciebie biznes, kim są Twoi Klienci i Konkurenci oraz czego dotyczą usługi, które oferujesz. Jeśli masz pomysł na projekt – z chęcią go wysłucham i doradzę. To wszystko umożliwi mi dobór odpowiednich narzędzi oraz funkcjonalności dopasowanych do Twoich potrzeb. Na tym etapie ustalamy takie rzeczy, jak:

 • cel strony
 • kolorystyka i design strony
 • treści na stronie (czy dostarczysz mi content (zalecane), czy nie)
 • nazwa domeny oraz aspekty techniczne
 • termin wykonania strony
 • budżet na stronę internetową

Krok 2 - Dopasowanie rozwiązań

Po ustaleniu Twoich potrzeb i wymagań tworzę wycenę, która oparta jest o szacowany czas przewidziany na projekt oraz na narzędziach niezbędnych do jego realizacji. Po akceptacji przez Ciebie wyceny, tworzę harmonogram i zaczynam pracę!

Krok 3 - Projektowanie

Jeśli masz wizję projektu, podziel się nią ze mną! Dzięki temu poznam Twój styl i to, co najbardziej Ci się podoba. Da mi to możliwość zaproponowania takich rozwiązań, które będą spójne z Twoją wizją i oczekiwaniami wobec projektu.

Krok 4 - Realizacja projektu

Zabieram się do pracy! Po skończeniu projektu wyślę Ci go do akceptacji – w końcu ostatnie słowo należy do Ciebie. Gdy tylko zaakceptujesz zaproponowany przeze mnie projekt, zabieram się za ostatni element, czyli:

 • optymalizację SEO
 • rejestrację strony w Google
 • przekazanie danych dostępowych do panelu administratora WordPress, abyś mógł swobodnie zarządzać swoją stroną

Rozważasz współpracę?

Zachęcam do kontaktu! Z przyjemnością odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości.