Witaj!

Nazywam się Paula Simińska. Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu. Zawodowo od ponad 10 lat zajmuję się sprzedażą i marketingiem internetowym, tworzę strony internetowe, rozwijam sklepy internetowe, a także pomagam w lokalnym rozwoju biznesów. W grudniu 2020 roku – wbrew pandemii – dołączyłam do grona przedsiębiorców oferując usługi z kilku sektorów (IT, fotografia, usługi stolarskie).

Tworzę własne strony internetowe

Od 2014 roku tworzę strony internetowe, a także zarządzam wizerunkiem marek w Internecie. Stale prowadzę ukierunkowane działania reklamowe w Google, na Facebooku, czy Instagramie, aby zwiększyć obecność marek w świadomości grup docelowych, co w efekcie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Optymalizuję zarządzane przeze mnie serwisy WWW pod kątem SEO w celu zwiększenia widoczności marki i pozyskania ruchu organicznego (bezpłatnego) z Google. 

Doświadczenie w Digital Marketingu

Pracując dla takich firm jak Orange, LOT, czy T-Mobile rozwijałam się na wielu płaszczyznach – zarówno w kontekście sprzedażowym, jak marketingowym. Zarządzałam komunikacją marek w Social Mediach oraz treścią w serwisach WWW, odpowiadałam też za rozwój sklepów internetowych oraz sprzedaż produktów do Klientów B2C oraz B2B. Posiadam wieloletnie doświadczenie w kształtowaniu kampanii digital. Uczestniczyłam również w tworzeniu firmowych Brand Booków.

  • SEO, Content Marketing
  • Content management
  • Tworzenie makiet UX i projektów graficznych
  • Kampanie sprzedażowe, marketingowe

Rozważasz współpracę?

Zachęcam do kontaktu! Z przyjemnością odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości.